دوره آموزشی رایگان، سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد
دوره آموزشی رایگان، سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد
0
0

شیوه‌نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی(غیرپزشکی) در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399

44 بازدید
سریع بیاب maxyab.ir

💠 شیوه‌نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی(غیرپزشکی) در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399

🔹این شیوه‌نامه به منظور بهبود کیفیت اجرای ارزیابی جامع دوره دکتری تخصصی و جلوگیری از تضییع حقوق دانشجویان و در راستای حفظ کیفیت برگزاری آزمون با رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا و در راستای حفظ سلامتی دانشجویان دوره دکتری تخصصی ابلاغ شده است.

🔹در این شیوه‌نامه آمده است: بخش کتبی (طرح سؤال) آزمون جامع در تمامی رشته ها، منطقه ای بوده و برگزاری آن به صورت حضوری است. ضرورت دارد کمیته برگزاری آزمون جامع با محوریت استان معین در هر منطقه تشکیل شود تا هماهنگی لازم در زمینه برنامه ریزی و برگزاری را به عمل آورند. ارزیابی کتبی در واحد مرکز استان یا سایر واحدهای استان با رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور تعداد مراجعان حداکثر 30 نفر در هر محل متناسب با امکانات واحدهای دانشگاهی در هر مقطع زمانی صبح و بعدازظهر برگزار شود. در مناطق قرمز و نارنجی، ارزیابی کتبی در تمام رشته‌ها می‌تواند به صورت غیرحضوری(با استفاده از سامانه اعلام شده از سوی مرکز فناوری دانشگاه) برگزار شود.

🔹دانشجویانی که با توجه به وضعیت شهر محل تحصیل، ملزم به شرکت در آزمون جامع به صورت حضوری هستند، می توانند نزدیک ترین واحد دانشگاهی به محل سکونت خود را به عنوان محل برگزاری آزمون کتبی ارزیابی جامع انتخاب کرده و مراتب را به واحد دانشگاهی مبدأ اعلام کنند. واحد دانشگاهی مبدأ و مقصد ضرورت دارد که هماهنگی لازم را به عمل آورند. واحد مقصد باید ضمن تنظیم صورتجلسه و تهیه رونوشت از پاسخنامه ها، در اسرع وقت نسبت به ارسال اصل پاسخنامه ها به واحد دانشگاهی مبدأ اقدام کند.

🔹بخش شفاهی آزمون جامع به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه «دان» یا دیگر سامانه های آموزشی واحدهای دانشگاهی برگزار می شود. در این خصوص ذخیره فایل بخش شفاهی ارزیابی جامع ضروری است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://maxyab.ir/?p=1398
کلیک کنید و درامد داشته باشید
اشتراک گذاری:
صلاح الدین احمدزاده وبسایت شخصی
من صلاح الدین احمدزاده، معروف به برنامه نویس جوان، بنیان گذار وب سایت سریع بیاب، خلاق، عاشق زندگی و برنامه نویسی، آموزش های آنلاین و طراحی وب سایت هستم. برای همه شما آروزی موفقیت دارم
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد شیوه‌نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی(غیرپزشکی) در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.